HONEYWELL

Honeywell, firma z listy Fortune 100, produkuje produkty związane z bezpieczeństwem, ochroną i energią. Marka z siedzibą w Charlotte w Północnej Karolinie w USA przynosi korzyści dla branży automatyki, lotnictwa, bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i produktywności. Czytaj więcej

FILTRY

Bezpieczeństwo

HVAC i chłodnictwo

Electrical

Instalacja wodna

Instrumenty testowe

Magazynowanie

Pneumatyka

Konserwacja floty i pojazdów

Silniki

Narzędzia ręczne

Spawanie

Przesył mocy

Materiały laboratoryjne

sprzęt komputerowy

Sprzątanie

Bezpieczeństwo

Sprzęt i materiały do ​​malowania

Lakierki

Oświetlenie

Sprzęt na zewnątrz

Urządzenia elektroniczne i baterie

Elektronarzędzia

Hydraulika

Meble dla hoteli i restauracji

Zapięcia

Smarowanie

Bezpieczeństwo FILTRY

OddechowyWyświetl wszystkie

Rękawiczki i ochrona dłoniWyświetl wszystkie

Ochrona oczu i akcesoriaWyświetl wszystkie

12

O Honeywell

Katalog firmy Honeywell zawiera wyłączniki krańcowe/blokujące, sterowanie wentylatorami i wyłącznikami krańcowymi, termostaty napięcia sieciowego, regulatory ciśnienia, filtry powietrza, zawory gazowe i inne. marki termostaty niskiego napięcia odciąć zasilanie elektryczne, gdy temperatura osiągnie określony limit. Termostaty te mają duży, czytelny, podświetlany ekran, który przez cały czas wyświetla zmierzoną temperaturę otoczenia. Dostęp do ustawionej temperatury za jednym dotknięciem umożliwia użytkownikom zmianę harmonogramu programu w dowolnym momencie, zarówno tymczasowo, jak i na stałe. Są dostępne w konfiguracjach montażu pionowego i poziomego z zakresem regulacji temperatury od 40 do 99 stopni F. Honeywell nawilżacze są wyposażone w cyfrową kontrolę wilgotności HumidiPRO, aby uzyskać precyzyjną kontrolę warunków pogodowych w pomieszczeniach. Zapobiegają również zamarzaniu i skraplaniu się szyb.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery Kod producenta niektórych produktów firmy Honeywell zawierają indywidualne odniesienia do równoważnych numerów modeli Vulacn Hart & White-Rodgers. Tak więc, jeśli szukasz produktu konkurencji, który jest niedostępny lub przestarzały, są szanse Raptor Supplies ma dostępne równoważne produkty Honeywell.

Wysyłka

Te produkty Honeywell mają rozmiary od małych do dużych. Mogą wymagać starannego zapakowania, ponieważ niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego te elementy są dostarczane przesyłką kurierską i frachtem lotniczym w celu zminimalizowania przestojów.

Główne nazwy handlowe

Detektory gazu serii BW MicroClip

Detektory wielogazowe serii BW MicroClip firmy Honeywell to przenośne urządzenia, które mogą jednocześnie monitorować do czterech gazów. Posiadają stopień ochrony IP68 dla ochrony przed wodą i wilgocią. Te detektory...Czytaj więcej 

Termostaty SuitePRO

Zapewniają kontrolę linii / niskiego napięcia, włączania / wyłączania klimakonwektorów w hotelach, mieszkaniach i klasach szkolnych. Wyposażone są w algorytm rampy wentylatora VersaSpeed, który automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora do niskiej, ...Czytaj więcej 

Często Zadawane Pytania

Jak działają nawilżacze Honeywell?

Nawilżacze firmy Honeywell nawilżają powietrze na różne sposoby, w tym przez parowanie, wibracje ultradźwiękowe i parę wodną.

Jak czyścić nawilżacze Honeywell?

Opróżnij zbiornik na wodę, wytrzyj urządzenie łagodnym detergentem i dokładnie wypłucz zbiornik.

Jakie są korzyści z używania nawilżaczy Honeywell?

Używanie nawilżaczy Honeywell może pomóc złagodzić suchość skóry, przekrwienie i alergie oraz zmniejszyć elektryczność statyczną.

Jakie rodzaje termostatów oferuje Honeywell?

Honeywell oferuje programowalne, nieprogramowalne, bezprzewodowe i inteligentne termostaty.

Jak rozwiązywać problemy z termostatem Honeywell?

Typowe kroki rozwiązywania problemów z termostatami Honeywell obejmują sprawdzenie źródła zasilania, zresetowanie termostatu oraz zapewnienie prawidłowego okablowania i konfiguracji.