Dystrybutor czujnika poziomu Flowline (44 elementy) | Raptor Supplies Polska

FLOWLINE

Flowline produkuje wysokiej jakości przyrządy kontrolno-pomiarowe dla dystrybutorów chemikaliów, gmin, dostawców energii lub żywności oraz innych producentów przemysłowych w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. Czytaj więcej

FILTRY

Lakierki

Instrumenty testowe

Electrical

Pneumatyka

Instalacja wodna

Lakierki FILTRY

Sterowanie pompąWyświetl wszystkie

 • Kontaktowe czujniki poziomu
 • Przełączniki pływakowe

  Łączniki pływakowe uruchamiane są przez urządzenie pływakowe (czujniki poziomu) po wykryciu zmian poziomu cieczy. Może sterować podłączonym sprzętem, takim jak silniki.

 • Przełączniki poziomu cieczy i kontrolery

  Obejmują ultradźwiękowe przełączniki poziomu, optyczne wykrywacze nieszczelności, pojemnościowe przełączniki poziomu, koncentratory USB, pionowe przełączniki pływalności, przełączniki poziomu wibracji i inne.

 • Bezkontaktowe czujniki poziomu

  Obejmują bezkontaktowe ultradźwiękowe czujniki poziomu używane do pomiaru poziomu cieczy w zbiornikach, zbiornikach lub innych pojemnikach poprzez emisję impulsu ultradźwiękowego, który przemieszcza się w powietrzu i odbija się od powierzchni cieczy do czujnika.

 • Optyczne czujniki cieczy

  Czujniki poziomu instalowane w przestrzeni międzypłaszczowej pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną ścianą zbiornika, wykrywające obecność cieczy w tej przestrzeni, a następnie wskazujące na potencjalny wyciek.

O Flowline

Katalog produktów firmy obejmuje przetworniki poziomu cieczy i ciał stałych, czujniki ultradźwiękowe, przełączniki poziomu, regulatory i wskaźniki, armaturę i obudowy oraz części i akcesoria. Flowline'a przełączniki poziomu oferują niezawodne wykrywanie poziomu cieczy w zbiornikach i zbiornikach oraz pozwalają automatyzacji pomp odprowadzać nadmiar cieczy z systemu. Wykonane są z polipropylenu i PVC, co czyni je lekkimi i zanurzalnymi, a także bezpiecznymi w użyciu z ostrymi i korozyjnymi płynami. Są kompatybilne z różnymi instalacjami przeciwwag i wieszaków linowych, aby zapewnić dokładny punkt obrotu dla tych pływaków po całkowitym zanurzeniu w cieczy.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery Kod producenta firmy Flowline zawierają indywidualne odniesienia do równoważnych przełączników i czujników poziomu Honeywell i Madison. Tak więc, jeśli szukasz produktu konkurencji, który jest niedostępny lub przestarzały, są szanse Raptor Supplies ma dostępne równoważne produkty Flowline.

Wysyłka

Te produkty Flowline mają rozmiary od małych do dużych. Mogą wymagać starannego zapakowania, ponieważ niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. W związku z tym te produkty Flowline są dostarczane przesyłką kurierską i frachtem lotniczym w celu zminimalizowania przestojów.

Główne nazwy handlowe

Przewagi konkurencyjne Flowline

Obudowa filtra Flowline

Ta obudowa filtra jest wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nadaje się do różnych zastosowań przemysłowych, handlowych i OEM. Ma prefabrykowaną konstrukcję z otworem w pokrywie, który można łatwo dostosować do różnych układów rurociągów. Regulowane nóżki montażowe umożliwiają łatwą instalację, a zintegrowany uchwyt pokrywy ułatwia otwieranie / zamykanie pokrywy. Obudowa jest dostępna ze stali węglowej i stali nierdzewnej typu 304/316 do użytku w środowiskach korozyjnych i ma gładkie, piaskowane wykończenie, które umożliwia łatwe czyszczenie wnętrza.

Często Zadawane Pytania

Do czego służy czujnik ultradźwiękowy?

Ultradźwiękowy czujnik cieczy to przyrząd służący do pomiaru wysokości cieczy i przetwarzania jej na sygnał elektryczny. Sygnał wyjściowy jest następnie wykorzystywany przez przyrządy wspomagające do wyświetlania, monitorowania, rejestrowania lub kontrolowania poziomu cieczy.

Co należy rozumieć przez martwy zespół?

Strefa nieczułości to odległość szczeliny powietrznej przed przetwornikiem, której czujnik nie może zmierzyć.

Jaka jest zaleta zastosowania radaru impulsowego w czujnikach bezkontaktowych?

Radar pulsacyjny mierzy proszki, ziarna, kruszywa, materiały budowlane lub peletki w silosach, pojemnikach, pryzmach, kruszarkach lub stacjach przeładunkowych. Nie mają na nią również wpływu warunki procesu, takie jak kurz, gromadzenie się materiału lub temperatura, które powodują awarie innych technologii wykrywania.