Źródło dowolnej części Zapytaj teraz

Wiele Purchase Opcje Zapytanie ofertowe

Warunki NET30 Złóż wniosek o konto handlowe

FASCO

Od 1999 roku Fasco Motors projektuje i produkuje silniki HVAC i DC, silniki o ułamkowej mocy, dmuchawy, motoreduktory i siłowniki liniowe. Produkty te są idealne do zastosowań związanych z wentylacją, pompowaniem paliwa i automatyką. Siedziba główna i produkcja w Australii i Tajlandii, Fasco (Regal Marka Beloit) opracowuje szeroką gamę produktów, w tym silniki HVAC, silniki z łożyskami, induktory ciągu i specjalistyczne dmuchawy. Przeczytaj więcej

Filtruj

Silniki

D200D201D608D209D208D214D215D220D218D219D107D129

HVAC i chłodnictwo

A086A142A157A064A079A088A090A129A131A134A140A143

Silniki Filtruj

3.3 cala średnicaameter Silniki

Fasco 3.3 cala o średnicyameter, silniki prądu przemiennego HVAC są zaprojektowane w celu wydłużenia żywotności sprzętu poprzez wymianę starych lub uszkodzonych silników elektrycznych w pompach, wentylatorach, dmuchawach, klimatyzatorach i grzejnikach. Te silniki prądu przemiennego HVAC charakteryzują się niskim momentem rozruchowym, aby zapewnić bezproblemowy rozruch.

Jednostkowe silniki łożyskowe

Silniki Fasco AC z łożyskami na łożyskach charakteryzują się niskim momentem rozruchowym, co zapewnia płynny i cichy rozruch. Silniki te są wyposażone w pojedyncze łożysko ślizgowe, które wymaga mniej konserwacji w porównaniu z silnikami z układami łożysk, w których zastosowano dwa łożyska.

O Fasco

Katalog Fasco Electric Motors zawiera różne CSA / ULC certyfikowane C frame Motoryzacja, 3.3 cala średnicaameter silniki, induktory ciągu silniki ECM zintegrowane z dmuchawami do zastosowań komercyjnych, HVAC, pompowania i przenoszenia powietrza. Fasco Motors produkuje również dmuchawy w tym zacieniony biegun, stały kondensator dzielony i trójfazowe dmuchawy specjalistyczne. Te dmuchawy są uważane za idealne do zastosowań w piecach wewnętrznych. Kupuj wysokiej jakości silniki Fasco i specjalistyczne dmuchawy od Raptor Supplies.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery Kod producenta silników Fasco generalnie krzyżują się z indywidualnymi odniesieniami do odpowiedników Dayton numery modeli. Więc jeśli szukasz produktów konkurencji, które są niedostępne lub przestarzałe, są szanse: Raptor Supplies ma dostępne odpowiednie silniki i dmuchawy Frasco. Klienci mogą również odnieść się do większości tych silników, używając ostatnich 5 cyfr numerów modeli.

Dlaczego my?

Raptor Supplies, zaufany dystrybutor silników Fasco, oferuje pełną gamę produktów, w tym dmuchawy, induktory ciągu, silniki HVAC, silniki z zacienionymi biegunami i łożyskami oraz całkowicie zamknięte specjalistyczne dmuchawy z kołnierzem i automatyczną ochroną termiczną. Możemy polecić odpowiednie dmuchawy do docelowych zastosowań w aplikacjach HVAC i pompowaniach.

Wysyłka

Te silniki i dmuchawy Fasco mają zakres od niskich do wysokich prędkości. Wymagają starannego pakowania, ponieważ niektóre produkty mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego te produkty Fasco są dostarczane przesyłką kurierską, a nie lotniczą, co zapewnia minimalny czas przestoju.

Główny handel Names

Silniki zamienne 3 w 1

Te silniki 3 w 1 działają jako zamienniki dla Silniki Fasco 9721 HVAC. Są wyposażone w łożysko kulkowe zapewniające długą żywotność i mają zdolność dostarczania większej mocy przy niskim poziomie ...Czytaj więcej 

Przewagi konkurencyjne Fasco

Fasco Zacieniony biegun Całkowicie zabudowany powietrzem nad silnikami HVAC

  • Te zacieniony słup całkowicie zamknięty Silniki air over Fasco są wyposażone w łożysko ślizgowe zapewniające bezgłośny i płynny rozruch.
  • Są idealne do wentylatorów łazienkowych i dmuchaw okapowych i zapewniają odporność na wstrząsy.
  • Jednofazowy silnik z zacienionym biegunem zapewnia niski moment rozruchowy i temperaturę pracy do 40 stopni Celsjusza.

Fasco Zacieniony biegun Open Air nad silnikami HVAC

  • Te na świeżym powietrzu nad Silniki Fasco o biegunach zacienionych są wyposażone w łożyska kulkowe lub ślizgowe, które zapewniają odpowiednio większą wydajność silnika lub płynny rozruch.
  • Te uznane przez UL, 3.3 cala diameter Silniki Fasco mają silnik o konstrukcji stalowej frames w celu zapewnienia sztywności konstrukcyjnej.
  • Te silniki Fasco frames umożliwiają przepływ powietrza przez uzwojenia silnika w celu lepszej wentylacji.

Często zadawane pytania

Która firma jest właścicielem Fasco Motors?

Fasco to Regal Marka Beloit, która produkuje wysokiej jakości silniki elektryczne z naciskiem na aplikacje grzewcze i klimatyzacyjne.

Do czego służą silniki Fasco?

Silniki Fasco znajdują zastosowanie w pompach, kopiarkach, sprzęcie dentystycznym, sprzęcie komputerowym oraz maszynach i urządzeniach biurowych.

Co to jest powietrze nad silnikiem?

Silniki Air over to zespoły do ​​dmuchaw lub wentylatorów, które są chłodzone strumieniem powietrza z wentylatora lub dmuchawy.

Dlaczego w silnikach stosuje się łożyska?

Zadaniem łożyska jest umiejscowienie i podparcie wirnika oraz utrzymanie mniejszej i stałej szczeliny powietrznej. Łożyska są również idealne do przenoszenia obciążeń z wału na silnik. Upewnij się, że łożyska mogą pracować przy minimalnych i maksymalnych prędkościach, jednocześnie zmniejszając straty tarcia.

Czy wszystkie silniki Fasco są odwracalne?

Nie, niektóre modele silników Fasco są odwracalne, na przykład 3.3 zameter, modele 3 w 1. Te dwunapięciowe silniki mogą być używane do zastąpienia wielobiegunowych silników wentylatorów parownika i innych urządzeń chłodniczych.