Enerpac Narzędzia hydrauliczne, cylindry, pompy i części | Raptor Supplies Polska

ENERPAC

Siedziba firmy Enerpac znajduje się w Menomonee Falls w stanie Wisconsin. Jest producentem wysokociśnieniowych narzędzi hydraulicznych i rozwiązań z kontrolowaną siłą do precyzyjnego osiowania ciężkich ładunków. Czytaj więcej

FILTRY

Hydraulika

Narzędzia ręczne

Pneumatyka

Magazynowanie

Konserwacja floty i pojazdów

Instalacja wodna

obróbka

Lakierki

Electrical

Instrumenty testowe

Elektronarzędzia

Spawanie

Przesył mocy

Zapięcia

HVAC i chłodnictwo

Silniki

sprzęt komputerowy

Smarowanie

Hydraulika FILTRY

Elementy układu hydraulicznegoWyświetl wszystkie

 • Narzędzia do wyrównywania kołnierzy

  Hydrauliczne/mechaniczne narzędzia firmy Enerpac do wyrównywania kołnierzy są odpowiednie do korygowania niewspółosiowości obrotowej i umieszczania śrub w złączach bez zewnętrznego źródła zasilania. Są przenośne i lekkie oraz mogą być instalowane zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej.

 • Cylindry hydrauliczne wysokiego ciśnienia

  Obejmuje szeroką gamę siłowników hydraulicznych i uniwersalnych jednostronnego i dwustronnego działania firmy Enerpac w różnych typach siłowników, udźwigach, rozmiarach gwintów i materiałach. Idealny do różnych zastosowań związanych z podnoszeniem, ciągnięciem i pchaniem

 • Akumulator hydrauliczny

  Akumulatory membranowe firmy Enerpac przeznaczone są do dostarczania dodatkowego ciśnienia w celu kompensacji spadków ciśnienia lub tłumienia obciążeń udarowych w obwodach hydraulicznych. Są dostępne w opcjach średnicy 1.69 i 3.33 cala.

 • Cylinder hydrauliczny
 • Adaptery do montażu pompy hydraulicznej i silnika

  Firma Enerpac oferuje adaptery do montażu pomp i silników hydraulicznych do montażu pomp i silników na zbiornikach hydraulicznych i podobnych powierzchniach montażowych. Silniki i pompy wytwarzają wibracje i hałas podczas pracy, które można zredukować, montując adaptery.

 • Zestaw konserwacyjny

  Zestawy konserwacyjne firmy Enerpac obejmują akcesoria do elektronarzędzi hydraulicznych do prac konserwacyjnych. Zestawy te zawierają przystawki do gięcia/prostowania części oraz urządzeń dźwigowych.

 • Akcesoria do zestawów konserwacyjnych

  Akcesoria do zestawów konserwacyjnych firmy Enerpac obejmują pełną gamę stalowych narzędzi i akcesoriów hydraulicznych, takich jak węże, adaptery, złącza, siodełka i przedłużki. Rury przedłużające do cylindrów RC są dostępne w pojemnościach 2.5 i 5 ton i długości całkowitej do 30 cali.

 • Wsparcie prac konserwacyjnych

  Wsporniki do prac konserwacyjnych firmy Enerpac są przeznaczone do mocowania uchwytów w celu utrzymania przedmiotu obrabianego w bezpiecznej pozycji. Idealnie nadają się do testowania operacji, centrów obróbczych i linii montażowych. Wsporniki te są instalowane bezpośrednio pod mechanizmem zaciskowym lub w całym uchwycie i charakteryzują się maksymalną siłą podparcia 5000 funtów.

 • Rozprzestrzenianie cylindrów

  Jednostki hydrauliczne jednostronnego działania firmy Enerpac są odpowiednie do zastosowań związanych z podnoszeniem, pozycjonowaniem i rozpieraniem. Te cylindry hydrauliczne mają konstrukcję ze stali stopowej o wysokiej wytrzymałości, która zapewnia trwałość i ergonomiczną konstrukcję do montażu we wszystkich pozycjach. Rozpieraki kołnierzowe rozdzielają kołnierze rurowe o wąskich przestrzeniach przy maksymalnym ciśnieniu 10000 PSI.

 • Ramiona wahliwe

  Ramiona zacisków obrotowych firmy Enerpac są używane jako element mocujący do cylindrów hydraulicznych zacisków obrotowych do utrzymywania przedmiotu obrabianego w miejscu podczas obróbki skrawaniem, frezowania i testowania. Jednostki te mają konstrukcję ze stali hartowanej, która zapewnia maksymalną odporność na zużycie. Umożliwiają łatwą instalację i mocowanie na zacisku butli w celu uzyskania dokładnej pozycji ramienia.

 • Cylindry z gwintowanym korpusem

  Hydrauliczne siłowniki ciągnące jednostronnego i dwustronnego działania firmy Enerpac służą do przytrzymywania części osprzętu. Cylindry te mają gwintowany korpus ułatwiający pozycjonowanie. Gwintowane tłoki umożliwiają mocowanie podkładek i przedłużek w celu ochrony obrabianych przedmiotów i zapewnienia dodatkowego wsparcia mocowania.

LakierkiWyświetl wszystkie

 • Pompy hydrauliczne zasilane powietrzem

  Pneumatyczne pompy hydrauliczne firmy Enerpac są wyposażone w silnik uniwersalny/indukcyjny, który zapewnia maksymalne ciśnienie 10000 XNUMX psi oraz doskonałe możliwości dozowania w celu uzyskania optymalnej kontroli. Pompy te są wyposażone w wewnętrzne zawory bezpieczeństwa chroniące przed przeciążeniem.

 • Ręczne pompy hydrauliczne

  Ręczne pompy hydrauliczne firmy Enerpac są wyposażone w wewnętrzny zawór bezpieczeństwa chroniący przed przeciążeniem. Jednostki te oferowane są z uchwytami z włókna szklanego, aluminium i stali oraz rozmiarami portów NPT / UNF.

 • Akcesoria do siłowników o dużej sile

  Akcesoria do cylindrów o dużej sile firmy Enerpac obejmują akcesoria montażowe, takie jak trzpienie z uchem i podstawy z uchem, które idealnie nadają się do stosowania z cylindrami firmy Enerpac do dużych obciążeń.

 • Hydrauliczne pompy elektryczne o dużej sile

  Elektryczne pompy hydrauliczne firmy Enerpac o dużej sile obejmują różnorodne pompy jednostronnego działania, elektryczne i zasilane bateryjnie. Pompy hydrauliczne Enerpac są produkowane przy użyciu najnowszych technologii łożysk i uszczelnień. Pompy te są dostępne z silnikami klasy H NEMA, indukcyjnymi i uniwersalnymi.

 • Zestawy pomp i cylindrów

  Firma Enerpac oferuje gotowe do użycia, standardowe zestawy butli o małej wysokości do szybkiego i wydajnego działania, które idealnie nadają się do pchania, ciągnięcia lub gięcia. Zestawy te obejmują siłowniki hydrauliczne jednostronnego działania, pompy o dwóch prędkościach, węże bezpieczeństwa o długości 6 stóp, skalibrowane wskaźniki i adaptery. Dostępne są w pojemnościach do 50 ton.

Węże hydrauliczneWyświetl wszystkie

 • Wąż hydrauliczny ogólnego przeznaczenia
 • Wąż hydrauliczny wysokiego ciśnienia Assy.

  Gumowe i termoplastyczne wysokociśnieniowe węże hydrauliczne firmy Enerpac są oferowane w długościach od 2 do 30 stóp. Są one dostępne w średnicach wewnętrznych od 1/4 do 3/8 cala.

 • Łączniki hydrauliczne

  Firma Enerpac oferuje różne złączki hydrauliczne, takie jak reduktory, złączki, łączniki i trójniki, które służą do zapewnienia bezpiecznych i szczelnych połączeń węży.

 • Szybkozłącza hydrauliczne

  Korpusy i złączki hydrauliczne firmy Enerpac przeznaczone są do szybkiego łączenia przewodów hydraulicznych. Łączniki te są używane w różnych operacjach wysokociśnieniowych i zapewniają płynoszczelne uszczelnienie.

Filtracja hydraulicznaWyświetl wszystkie

 • Filtry hydrauliczne
 • Hydrauliczne filtry wysokociśnieniowe

  Wbudowane filtry ciśnieniowe firmy Enerpac zapobiegają uszkodzeniu elementów układu hydraulicznego przez opiłki i zanieczyszczenia. Filtry te mają dwukierunkową konstrukcję do filtrowania oleju w dowolnym kierunku przepływu oraz plisowaną siatkę drucianą ze stali nierdzewnej zapewniającą dużą powierzchnię filtrowania.

Narzędzia hydrauliczneWyświetl wszystkie

 • Hydrauliczne obcinaki do rur

  Hydrauliczne przecinarki do rur firmy Enerpac to lekkie i samodzielne narzędzia służące do cięcia okrągłych prętów, drutów, kabli i lin stalowych. Te noże są wyposażone w nóż ze sprężyną powrotną i mają maksymalne ciśnienie robocze 10000 psi.

 • Akcesoria do narzędzi hydraulicznych

  Akcesoria do narzędzi hydraulicznych firmy Enerpac obejmują szeroką gamę ostrzy tnących, szczęk gnących, sworzni obrotowych, hydraulicznych głowic tnących i innych części do naprawy narzędzi hydraulicznych w wielu rozmiarach.

O firmie Enerpac

Katalog Enerpac obejmuje cylindry hydrauliczne, cylindry obrotowe, pompy hydrauliczne (ręczne i napędzane powietrzem), zespoły węży, prasy hydrauliczne, zawory hydrauliczne, manometry i wiele innych. Prasy podłogowe marki z ramą w kształcie litery H zostały zaprojektowane tak, aby wywierać dużą siłę w celu prasowania, zginania, prostowania lub ściskania materiałów. Są wyposażone w cylindry pojedynczego lub podwójnego działania, które mogą wywierać siłę w jednym lub dwóch kierunkach. Te prasy podłogowe są również wyposażone w łóżka Hydra-Lift umożliwiające łatwą regulację i spawane ramy zapewniające najwyższą wytrzymałość. Pompy ręczne Enerpac idealnie nadają się do podnoszenia, skręcania lub wywierania nacisku na przedmioty poprzez zwiększanie ciśnienia i przemieszczanie płynu hydraulicznego. Napędzane są silnikiem na sprężone powietrze lub benzyną i posiadają wewnętrzny zawór bezpieczeństwa chroniący przed przeciążeniem. Ich wytrzymały, nylonowy zbiornik wypełniony szkłem przechowuje płyn hydrauliczny pod ciśnieniem, który unosi tłok cylindra, co podnosi ładunek.

Rzeczy do rozważenia

Wysyłka

Te pompy Enerpac nadają się do standardowych przesyłek kurierskich, a nie lotniczych.

Główne nazwy handlowe

Przewagi konkurencyjne firmy Enerpac

Technologia łożysk GR2

Enerpac Seria RC Siłowniki DUO są wyposażone w łożyska w technologii GR2, które pochłaniają obciążenia mimośrodowe / boczne i zmniejszają obciążenia łożysk podczas podnoszenia / zwalniania obciążenia z siłownika hydraulicznego. Technologia łożysk GR2 pomaga w wydłużeniu żywotności cylindrów serii RC DUO, zapobiegając ścieraniu, wysuwaniu się tłoka/wybuchom i zakleszczaniu się/grzbietowi.

Technologia XVARI

Pneumatyczne pompy hydrauliczne Enerpac serii XA są wyposażone w technologię XVARI, która precyzyjnie kontroluje przepływ oleju hydraulicznego, a tym samym kontroluje wysuwanie i zwalnianie cylindrów hydraulicznych. Technologia XVARI zapobiega zanieczyszczeniu oleju i zmniejsza zmęczenie operatora, ponieważ zapewnia dwie nożne elementy sterujące do zwalniania i zwiększania ciśnienia przepływu płynu hydraulicznego z pompy do cylindra. Dzięki technologii XVARI te łatwe do przenoszenia pompy firmy Enerpac zapewniają wyższą wydajność hydrauliczną i szybsze podnoszenie/zwalnianie niż konwencjonalne pompy hydrauliczne napędzane powietrzem. Wybrane modele pomp firmy Enerpac są wyposażone w manometr (łatwy do rozpoznania po literze G na końcu numeru modelu) do monitorowania ciśnienia płynu hydraulicznego dostarczanego do cylindra hydraulicznego.

Często Zadawane Pytania

Jakie są kompatybilne akcesoria do pomp Enerpac?

 • Zestawy czołgów: Te zestawy zbiorników zapewniają port w tylnej części zbiornika pomp Enerpac, służący do zwracania niezużytego płynu hydraulicznego z powrotem do zbiornika w celu przechowywania.
 • Węże: Raptor Supplies oferuje węże które łączą się z pompami Enerpac w celu dostarczania płynów hydraulicznych.
 • Adaptery manometru: Użytkownicy mogą korzystać adaptery miernika do monitorowania ciśnienia płynu wewnątrz pomp Enerpac i zapobiegania ich przeciążeniu lub nadmiernemu ciśnieniu.
 • Zestawy do konwersji pomp nożnych: Te zestawy do konwersji pompek nożnych umożliwiają sterowanie uchwytami pomp Enerpac za pomocą pedału, zapewniając w ten sposób łatwą obsługę bez użycia rąk.

Jaka jest różnica między siłownikiem hydraulicznym dwustronnego działania a siłownikiem jednostronnego działania?

W przeciwieństwie do siłowników pneumatycznych jednostronnego działania, siłowniki dwustronnego działania mogą przesuwać (wysuwać i cofać) obciążenie w obu kierunkach bez potrzeby stosowania sprężyny. Siłowniki jednostronnego działania są używane głównie w lekkich i średnich zastosowaniach przemysłowych, w których potrzebna jest siła w jednym kierunku. Cylindry dwustronnego działania zapewniają większą prędkość i siłę podnoszenia/zwalniania ładunków w porównaniu z cylindrami jednostronnego działania.

Jakie są wytyczne dotyczące bezpieczeństwa podczas korzystania z produktów firmy Enerpac?

 • Użytkownicy powinni zawsze sprawdzić miejsce pracy, narzędzia i inne instrukcje dotyczące bezpieczeństwa przed użyciem produktów firmy Enerpac. Powinni również używać odpowiedniego narzędzia do wymaganej aplikacji.
 • W miarę możliwości nie przekraczaj 80 procent wyższych wartości granicznych parametrów skoku, obciążenia lub ciśnienia.
 • Używaj środków ochrony osobistej, takich jak okulary ochronne, rękawice, buty robocze ze stalowymi noskami i twarde kapelusze.
 • Użyj solidnych wsporników pod butlami firmy Enerpac, podnośnikami do butelek i innymi narzędziami, aby równomiernie rozłożyć obciążenie.
 • Sprawdź zużycie produktów firmy Enerpac. Nie modyfikuj narzędzi firmy Enerpac z zewnątrz bez zapoznania się z instrukcjami firmy Enerpac.
 • Nie trzymaj żadnych części ciała pod podniesionym ładunkiem, aby uniknąć przypadkowych obrażeń.
 • Pompy firmy Enerpac należy napełniać zalecanym olejem hydraulicznym do określonego poziomu podanego w instrukcjach obsługi produktów firmy Enerpac.
 • Gdy pompy Enerpac są podłączone do cylindrów hydraulicznych, po każdym użyciu i przed wypuszczeniem płynu hydraulicznego z pompy Enerpac należy upewnić się, że cylindry zostały całkowicie schowane.

Do której firmy należy Enerpac?

Enerpac jest w całości własnością Enerpac Tool Group, firmy zajmującej się narzędziami i usługami przemysłowymi z siedzibą w Menomonee Falls, Wisconsin, USA.

Jak uzupełnić olej w pompie ręcznej Enerpac?

 • Najpierw wyjmij korek wlewu zbiornika.
 • Następnie weź Olej hydrauliczny Enerpac HF102 i napełnij zbiornik do poziomu zaznaczonego na pompie.
 • Na koniec zatkaj zbiornik i upewnij się, że jest szczelny.

Jakie są typowe zastosowania giętarek do rur firmy Enerpac?

Giętarki do rur firmy Enerpac może być stosowany do produkcji rur stalowych, aluminiowych i mosiężnych w naprawach samochodowych lub do gięcia prętów w pracach krajobrazowych i betonowych.

Jaka jest zaleta korzystania z pomp hydraulicznych opartych na technologii bezprzewodowej firmy Enerpac?

Bezprzewodowe pompy Enerpac idealnie nadają się do eliminowania ryzyka potknięcia się w pompach elektrycznych lub pneumatycznych w odległych lokalizacjach i obiektach zamkniętych.