Dystrybutor szczypiec do blokad kanałowych (118 artykułów) | Raptor Supplies Polska

CHANNELLOCK

Założona w 1886 roku firma Channellock z siedzibą w Pensylwanii w USA produkuje ponad 140 rodzajów szczypiec do użytku w konserwacji flot i pojazdów oraz innych urządzeniach przemysłowych. Czytaj więcej

FILTRY

Narzędzia ręczne

Konserwacja floty i pojazdów

Instalacja wodna

O Channellocku

Katalog Channellock obejmuje szeroką gamę szczypiec, kluczy, szczypiec do cięcia bocznego, szydeł i szczypiec półokrągłych. marki zestawy szczypiec do wpustów i piór służą do łatwego skręcania, chwytania i obracania przedmiotów o różnych kształtach i rozmiarach. Charakteryzują się konstrukcją ze stali / stali węglowej dla zwiększenia wytrzymałości i trwałości. Te zestawy mają zanurzone uchwyty, które zapewniają antypoślizgowy uchwyt i zmniejszają zmęczenie uchwytu. Blokada kanału klucze nastawne nadają się do obracania i chwytania nakrętek, rur i śrub o różnych rozmiarach. Te klucze są wykonane ze stali, co zapewnia sztywność i trwałość konstrukcji, oraz mają chromowane/czarne wykończenie fosforanowe, które zapewnia odporność na korozję i estetykę.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Niektóre numery Kod producenta Channellock krzyżują się z indywidualnymi odniesieniami do równoważnych numerów modeli Klein Tools, Westward i Wright Tools. Tak więc, jeśli szukasz produktu konkurencji, który jest niedostępny lub przestarzały, są szanse Raptor Supplies ma dostępne równoważne produkty Channellock.

Wysyłka

Te produkty Channellock są niewielkich rozmiarów. Wymagają starannego zapakowania, ponieważ niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego te elementy są dostarczane przesyłką kurierską i frachtem lotniczym w celu zminimalizowania przestojów.

Główne nazwy handlowe

Wąskie szczęki WIDEAZZ Klucze nastawne

Klucze nastawne SlimJaw WIDEAZZ tej marki są o 40% cieńsze w porównaniu z większością rozmiarów kluczy, co umożliwia łatwiejszy dostęp w ciasnych miejscach, w których konwencjonalne klucze mogą nie pasować.

Szczypce LITTLE CHAMP

Szczypce Channellock LITTLE CHAMP mają smukłą, lżejszą i lepiej wyważoną konstrukcję, dzięki czemu są łatwiejsze w obsłudze. Są sprężynowe, co czyni je jeszcze bardziej przyjaznymi dla użytkownika. Szczęki szczypiec a...Czytaj więcej 

Zestaw gniazd przelotowych Uni-Fit

Zestaw nasadek Channellock Pass-Thru Uni-Fit zawiera końcówki Uni-Fit do wkręcania szerokiej gamy typów elementów złącznych, takich jak SAE, metryczne, zewnętrzne Torx, pline, 6-punktowe i 12-punktowe elementy złączne oraz zaokrąglony sześciokąt. Oni ...Czytaj więcej 

Przewaga konkurencyjna Channellocka

XLT (technologia Xtreme Leverage)

Technologia Xtreme Leverage (XLT) zastosowana w szczypcach Channellock umożliwia znaczne zmniejszenie siły potrzebnej do cięcia w porównaniu z konwencjonalnymi konstrukcjami o dużej dźwigni.

Często Zadawane Pytania

Jak używać klucza nastawnego Chanellock?

Rozpocznij od dopasowania szerokości szczęk klucza nastawnego Chanellock do określonego rozmiaru łącznika, który zamierzasz dokręcić lub poluzować. Po wyregulowaniu klucza umieść go na łączniku i obróć uchwyt w kierunku zgodnym lub przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby wywrzeć wymagany nacisk.

Jak konserwować te zestawy szczypiec Channellock na pióro i wpust?

Aby właściwie konserwować i dbać o zestaw szczypiec Channellock na pióro i wpust, ważne jest, aby były czyste i suche, gdy nie są używane. Można je wytrzeć suchą szmatką lub nałożyć cienką warstwę oleju, aby zapobiec rdzy i korozji. Ważne jest, aby przechowywać je w suchym i bezpiecznym miejscu, aby zapobiec potencjalnym uszkodzeniom lub utracie.

Czy szczypce do cięcia bocznego Channellock mogą być używane do każdego rodzaju drutu lub kabla?

Te szczypce tnące boczne Channellock są używane do cięcia drutów i kabli i są najskuteczniejsze w przypadku miękkich lub średnio twardych drutów, takich jak miedź i aluminium. Aby uzyskać dokładne i czyste cięcie, niezwykle ważne jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar noża do określonego drutu lub kabla

Czy szydło do rysowania Channellock może być używane do innych celów niż znakowanie lub trasowanie?

Szydła do rysowania Channellock są przeznaczone przede wszystkim do znakowania lub trasowania materiałów, ale mogą być również używane do przebijania lub przebijania lekkich materiałów. Jednak nie zaleca się używania szydła jako łomu lub śrubokręta, ponieważ może to spowodować uszkodzenie narzędzia.