Dystrybutor Briskheat (494 pozycji) | Raptor Supplies Polska

BRISKHEAT

Od 1949 roku firma BriskHeat produkuje szeroką gamę elementów grzejnych, sterowników i akcesoriów do zastosowań takich jak kontrola lepkości, ciepło procesowe oraz ochrona przed kondensacją i zamarzaniem. Obsługuje różne gałęzie przemysłu, w tym petrochemiczny, półprzewodnikowy, spożywczy, lotniczy, biotechnologiczny, wyścigowy, stalowy, laboratoryjny i energetyczny. Czytaj więcej

FILTRY

Materiały laboratoryjne

HVAC i chłodnictwo

Electrical

Magazynowanie

Silniki

Instalacja wodna

Spawanie

Konserwacja floty i pojazdów

O Briskheat

W katalogu produktów firmy znajdują się grzejniki powierzchniowe, regulatory temperatury i termostaty. Energiczne ciepło podgrzewacze beczek owijać beczki i wiadra, aby ogrzać ich zawartość. Posiadają wbudowane termostaty oraz regulowane paski, które umożliwiają szybkie i łatwe założenie. Powinny być umieszczone poniżej poziomu płynu, aby zapobiec uszkodzeniu grzejnika i mogą być używane zarówno w obiektach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Marka BriskHeat płaszcze grzewcze są przeznaczone do użytku ze stojakiem z pierścieniem koszowym i składają się z izolowanego elementu grzejnego, który otacza zewnętrzną powierzchnię naczyń szklanych i kolb, zapewniając równomierne i kontrolowane ogrzewanie. Możliwość ogrzewania w wysokiej temperaturze (do 842 stopni F) i wszechstronność umożliwiająca przeprowadzanie szerokiej gamy procesów eksperymentalnych.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery Kod producenta BriskHeat krzyżują się z indywidualnymi odniesieniami do równoważnych numerów modeli Vulcan Hart i Tempco dla termopar i regulatorów temperatury. Jeśli więc szukasz produktu konkurencji, którego nie ma w magazynie lub jest on przestarzały, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie to możliwe Raptor Supplies ma dostępne równoważne produkty BriskHeat.

Dlaczego my?

Produkty BriskHeat obejmują rozmiary od małych do dużych. Mogą wymagać starannego opakowania, ponieważ niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego też produkty te są dostarczane przesyłką kurierską lub frachtem lotniczym, co zapewnia minimalne przestoje.

Główne nazwy handlowe

Przewaga konkurencyjna Briskheat

Technologia rdzenia BriskHeat

Opatentowany wielożyłowy drut oporowy zapewnia większą jednorodność i wytrzymałość, a pleciony ekran uziemiający poprawia wytrzymałość dielektryczną. Ten typ drutu jest powszechnie stosowany w zastosowaniach, w których wymagane jest trwałe rozwiązanie grzewcze, na przykład w kocach grzewczych, kurtkach i kranach. Wielożyłowa konstrukcja zapewnia elastyczność, dzięki czemu dopasowuje się do nieregularnych powierzchni, zapewniając jednocześnie równomierny rozkład ciepła. Jest dostępny w różnych materiałach zewnętrznych, takich jak silikon lub tkanina odporna na wysoką temperaturę, dostosowanych do różnych środowisk.

Często Zadawane Pytania

Jak prawidłowo przechowywać podgrzewacze bębnowe?

  • Wytrzyj grzejnik bębna czystą, suchą szmatką, aby usunąć kurz i zanieczyszczenia. W przypadku jakichkolwiek zabrudzeń lub plam należy wyczyścić go łagodnym roztworem detergentu, a następnie wytrzeć do sucha.
  • Zawsze odłączaj przewód zasilający, aby mieć pewność, że grzejnik nie włączy się automatycznie podczas przechowywania.
  • Użyj osłony ochronnej, aby chronić grzejnik bębnowy przed kurzem, aby zapewnić jego żywotność.

Czy osłony izolacyjne FGDIW są ​​łatwe w montażu i demontażu?

Tak, te osłony izolacyjne umożliwiają łatwy montaż i demontaż, a prosty system zapinania na rzepy zapewnia łatwy dostęp do izolowanego sprzętu.

Jak działają kable grzejne SpeedTrace?

Kable te wykorzystują przewodzący rdzeń polimerowy do regulacji mocy cieplnej w zależności od temperatury otoczenia. Wraz ze wzrostem temperatury rdzeń rozszerza się, zmniejszając wydzielane ciepło, a wraz ze spadkiem temperatury rdzeń polimerowy kurczy się, zwiększając w ten sposób moc cieplną.