Źródło dowolnej części Zapytaj teraz

Wiele Purchase Opcje Zapytanie ofertowe

Warunki NET30 Złóż wniosek o konto handlowe

BELL & TABELA

Od 1916, Bell & Gossett (marka Xylem) produkuje i sprzedaje przenośne i energooszczędne podgrzewacze wody, akcesoria hydrauliczne i komponenty HVAC, idealne do zastosowań związanych z ściekami, hydrauliką i HVAC. Firma ma siedzibę w Chicago, a jej linia produktów obejmuje kołnierze, pompy obiegowe, odpowietrzniki, wymienniki ciepła, zawory zwrotne kontroli przepływu, przerywacze próżni i zawory redukcyjne ciśnienia wody. Przeczytaj więcej

Filtruj

Lakierki

Instalacja wodna

HVAC i chłodnictwo

Pneumatyka

Silniki

Lakierki Filtruj

Akcesoria do pompWyświetl wszystkie

 • Odpowietrznik

  Te ulepszone separatory powietrza i otwory wentylacyjne są idealne do automatycznego / ręcznego odpowietrzania grzejników, listew przypodłogowych i konwektorów. Mają kompaktową konstrukcję, która umożliwia szybką wymianę wkładu bez wyłączania systemu, w temperaturach do 300 stopni Fahrenheita.

 • Akcesoria do pomp obiegowych

  Bell akcesoria do pomp Gossett obejmują wirniki, złączki, wkłady zamienne, elementy złączne, zespoły łożyskowe, uszczelki, zestawy uszczelnień, łożyska uszczelniające i wały. Wydajnie przepuszczają gazy i ciecze w obiegu zamkniętym i są idealne do cyrkulacji ciepłej wody w rurociągach grzewczych. Jednostki te mogą wytrzymać ciśnienie do 150 psi i są dostępne w wersjach z mosiądzu, brązu, Buna-N, żeliwa, stali i Norylu.

 • Kołnierz

  Bell Kołnierze pomp & Gossett mają konstrukcję żeliwną zapewniającą trwałość i są przeznaczone do łączenia pomp układu hydraulicznego z rurami lub zaworami.

Pompy cyrkulacyjne ciepłej wodyWyświetl wszystkie

 • Pompy cyrkulacyjne

  Są idealne do zastosowań w wodnych systemach ogrzewania i chłodzenia oraz wieżach chłodniczych. Jednostki te mają obudowę z brązu / żeliwa, połączenie kołnierzowe / złączkowe i wirniki odlewane z brązu / stali / ceramiki.

Pompy odśrodkoweWyświetl wszystkie

 • Pompy proste (powyżej 80 'maksymalnej wysokości podnoszenia)

  Te Bell Pompy obiegowe do gorącej wody w linii Gossett charakteryzują się otwartą komorą uszczelnienia, obudową z brązu/żeliwa i łożyskami smarowanymi smarem Polyrex. Idealnie nadają się do recyrkulacji wody pitnej, ogrzewania wodnego i ogrzewania słonecznego.

O nas Bell & Gossett

Podróż Ruta de la Plata w liczbach Bell & Katalog pomp Gossett zawiera pompy obiegowe ciepłej wody i proste pompy odśrodkowe. Nadają się do wodnych systemów ogrzewania i chłodzenia i mają obudowę z brązu lub żeliwa, zapewniającą dożywotnią pracę. Płyta lutowana Bell Wymienniki ciepła & Gossett są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne rozpraszanie ciepła i są idealne do lekkich komercyjnych systemów HVAC, a także parowników i skraplaczy czynnika chłodniczego. Te trwałe wymienniki ciepła zapewniają wysoką sprawność cieplną i ochronę przed wyciekami. Są one wyposażone w lutowanie miedziane, osłony i płyty kanałowe ze stali nierdzewnej ASTM, 4 dedykowane porty wycieków i maksymalną przepustowość 225 gpm. Mogą wytrzymać ciśnienie do 435 psi i pracować w temperaturach od -40 do 300 stopni Fahrenheita. Raptor Supplies oferuje szeroką gamę wymienników ciepła i innych Bell oraz produkty Gossett, takie jak odwadniacze i filtry siatkowe.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Bell a numery Kod producenta Gossetta krzyżują się z indywidualnymi odniesieniami do równoważnych numerów modeli Watts. Tak więc, jeśli szukasz produktów konkurencji, które są niedostępne lub przestarzałe, są szanse: Raptor Supplies ma odpowiednik Bell oraz dostępne akcesoria do pompowania i hydrauliki firmy Gossett. Klienci mogą również odwoływać się do większości Bell & Pompy i akcesoria Gossett przy użyciu ostatnich 5 cyfr numerów modeli.

Dlaczego my?

Raptor Supplieszaufany Bell Dystrybutor & Gossett oferuje pełną gamę, w tym zawory zwrotne, zlewki, izolatory przepływów zwrotnych, pompy cyrkulacyjne, pompy odśrodkowe, zaczepy, odpowietrzniki, silniki i grzejniki. Możemy polecić odpowiednie akcesoria do ukierunkowanych operacji w zastosowaniach związanych z pompami, hydrauliką, HVAC i ściekami.

Wysyłka

Te Bell a pompy i otwory wentylacyjne Gossett mają zakres od niskiego do wysokiego natężenia przepływu powietrza. Wymagają starannego pakowania, ponieważ niektóre produkty mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Stąd te Bell Produkty Gossett są dostarczane przesyłką kurierską i lotniczą przy minimalnych przestojach.

Główny handel Names

Pompy cyrkulacyjne z mokrym wirnikiem NBF

Bell & Pompy obiegowe z mokrym wirnikiem w linii Gossett przeznaczone do cichej pracy w instalacjach wody otwartej. Zawierają w 100% bezołowiowe korpusy z brązu z wirnikiem Noryl zapewniającym odporność na korozję i doskonałość...Czytaj więcej 

Zawory sterujące niezależne od ciśnienia Ultra Setter

Bell & Zawory Gossett Ultra Setter zaprojektowane z myślą o łatwej regulacji w terenie & excepkontrola przepływu, dzięki czemuem sużyteczne energetycznie rozwiązanie dla systemów HVAC. Wyposażony w blokadę z możliwością regulacji pola...Czytaj więcej 

Kołnierze kontroli przepływu izolacji Check-Trol

Połączenie zaworu sterującego przepływem, zaworu odcinającego i kołnierza towarzyszącego do cyrkulatorów. Zawór sterujący przepływem, aby zapobiec przepływowi i cyrkulacji grawitacyjnej w niewłaściwym kierunku, zawór odcinający do wymiany...Czytaj więcej 

Bell i przewagi konkurencyjne Gossett

Płyta z uszczelkami i Frame Wymienniki ciepła (GPX)

Posiadają innowacyjną konstrukcję płyt opartą na technologii GPX, która umożliwia wymiennikom ciepła przenoszenie większej ilości ciepła na mniejszej przestrzeni. Pracuj ze stosunkiem powierzchni do objętości większym o jedną trzecią do jednej piątej niż w przypadku konwencjonalnych Bell & Rurowo-płaszczowe wymienniki ciepła Gossett. Zapewnij rzeczywisty przepływ przeciwprądowy do 270 GPM, aby zmaksymalizować różnicę w średniej temperaturze między płynami. Oferuj maksymalną pojemność cieplną 2032769 BTUh.

Systemy wspomagające pakiet TECHNOFORCE e-MTX

Prefabrykowane wzmacniacze ciśnienia o zmiennej prędkości w celu utrzymania stałego i czystego ciśnienia dostarczania wody w szpitalach, budynkach biurowych, szkołach i halach sportowych. Korzystaj z trybu generatora zapasowego, który łączy się z generatorem budynku, zapewniając niezawodność w przypadku awarii zasilania. Przychodzą wstępnie skonfigurowane dla 2 do 4 pomp o maksymalnym natężeniu przepływu 2100 GPM i mogą wytrzymać ciśnienie do 300 psi.

Często zadawane pytania

Kto posiada Bell i Gossett?

Bell i EJ Gossett założony Bell & Gossett Co. w Chicago. Od prawie 87 lat RD Bitzer Co. z siedzibą w Filadelfii jest przedstawicielem Bell & Gossett. Firma jest nadal zarządzana i należy do rodziny Bitzer.

Co robią Bell a pompy cyrkulacyjne Gossett?

Zostały zaprojektowane tak, aby utrzymywać wodoszczelne uszczelnienie z kołnierzami rurowymi podłączonymi do hydraulicznego systemu wodociągowego. Są wykorzystywane w zastosowaniach przemysłowych, chłodniczych i nawadniających, a także w wieżach chłodniczych i wodnych systemach ogrzewania i chłodzenia.

Jak smarujesz a Bell i pompa Gossett?

Bell Łożyska pompy & Gossett należy nasmarować 1 łyżeczką oleju bez detergentów B&G 20# na początku każdego sezonu grzewczego. Jeśli olej B&G nie jest dostępny, można użyć oleju 10W-30 lub oleju SAE 20.

Ekskluzywne produkty marki