Baldwin Filters | Raptor Supplies Polska

BALDWIN FILTERS

Z siedzibą w Kearney, Nebraska, USA, Baldwin Filters, marka należąca do Parker Hannifin Corporation, jest wiodącym producentem wysokiej jakości produktów filtracyjnych. Te produkty filtracyjne są idealne do ochrony silników przemysłowych i sprzętu mobilnego przed olejem, paliwem i kurzem. Czytaj więcej

FILTRY

Konserwacja floty i pojazdów

Instalacja wodna

HVAC i chłodnictwo

Pneumatyka

Materiały laboratoryjne

Instrumenty testowe

Kleje, Uszczelniacze i Taśma

Hydraulika

Spawanie

Meble dla hoteli i restauracji

sprzęt komputerowy

O filtrach Baldwina

Katalog produktów Baldwin obejmuje szeroką gamę filtrów powietrza, powietrza kabinowego, paliwa, oleju hydraulicznego, smarowania, CCV (wentylacji skrzyni korbowej) i skrzyni biegów, części zamiennych i elementów filtrujących z certyfikatem ISO/SAE. Baldwina filtry powietrza są zaprojektowane tak, aby zapobiegać przedostawaniu się szkodliwych zanieczyszczeń, takich jak brud, gruz i wilgoć wytworzona wewnętrznie, do układu hydraulicznego lub mechanicznego, zapobiegając w ten sposób przedwczesnemu zużyciu. Jednostki te są oferowane wyłącznie jako elementy, puszki, konstrukcje liniowe i DAHL o średnicach zewnętrznych w zakresie od 2.5 do 19-9/32 cali. marki hydrauliczne filtry nakręcane chronić maszyny przemysłowe i urządzenia hydrauliczne przed uszkodzeniami spowodowanymi przez obce zanieczyszczenia i zanieczyszczenia olejowe. Wybrane modele są wyposażone w elastyczne uszczelki wewnętrzne, zapewniające działanie bez wycieków i bezpieczeństwo użytkownika, a także nakręcaną konstrukcję ułatwiającą instalację i konserwację.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery modeli produktów firmy Baldwin Filters zazwyczaj krzyżują się z indywidualnymi odniesieniami do równoważnych numerów Kod producenta (numery katalogowe producenta) urządzeń do uzdatniania powietrza, firmy Honeywell & Parker. Tak więc, jeśli szukasz filtrów i akcesoriów, których nie ma w magazynie lub są przestarzałe, są szanse Raptor Supplies ma dostępny alternatywny produkt.

Wysyłka

Te produkty Baldwin Filters mają na ogół niewielkie rozmiary i wymagają kompaktowego opakowania. Nadają się do przesyłek kurierskich, a nie lotniczych.

Główne nazwy handlowe

Elementy powietrzne EnduraPanel

Elementy filtra powietrza Baldwin EnduraPanel zapobiegają przedostawaniu się zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu do komory spalania. Filtry powietrza EnduraPanel mają wzmocnioną konstrukcję z formowaną ramą, wspornikiem z siatki cięto-ciągnionej...Czytaj więcej 

Zestawy do testowania chłodziwa FleetStrip

Wyczerpane układy chłodzenia samochodów są czasami uzupełniane płynnymi dodatkami do płynu chłodzącego zamiast filtrów płynu chłodzącego. Użytkownicy muszą okresowo testować te mieszanki chłodziw, aby upewnić się, że: ...Czytaj więcej 

Filtry Baldwina Przewaga konkurencyjna

Zaawansowana technologia nośników warstwowych (HELM)

Technologia HELM jest stosowana głównie w filtrach paliwa Baldwin do utrzymywania paliwa (wchodzącego przez układ wtrysku paliwa) w czystości i bez zanieczyszczeń. Technologia ta zapobiega przedwczesnemu zużyciu wtryskiwacza i późniejszym przestojom związanym z pracą układu paliwowego z wysoką wydajnością.

Często Zadawane Pytania

Gdzie są produkowane filtry Baldwin?

Filtry Baldwin są produkowane głównie w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Marka posiada również centra produkcyjne i dystrybucyjne w Australii, Belgii, Chinach, Meksyku, Maroku, RPA i Wielkiej Brytanii.

Czym są wkłady filtrów powietrza Baldwin Channel Flow?

Filtry powietrza Baldwin Channel Flow służą do ochrony komory spalania sprzętu o dużej wytrzymałości przed kurzem z otoczenia i innymi zanieczyszczeniami. Ich wysoce wydajne media mają prostą ścieżkę powietrza dla optymalnego przepływu powietrza pomimo ich kompaktowych rozmiarów.