BAILEIGH INDUSTRIAL

Dzięki ponad 21-letniemu doświadczeniu Baileigh Industrial produkuje wysokowydajne maszyny do obróbki metalu i drewna dla dużych komercyjnych zakładów produkcyjnych. Czytaj więcej

FILTRY

Elektronarzędzia

obróbka

Narzędzia ręczne

Spawanie

Magazynowanie

Pneumatyka

Przesył mocy

Instalacja wodna

HVAC i chłodnictwo

Więcej o: Baileigh Industrial

Katalog Baileigh Industrial obejmuje giętarki do rur, ślusarki hydrauliczne, krawędziarki do blachy, piły, pozycjonery spawalnicze, stoły do ​​cięcia plazmowego, ramiona pneumatyczne, frezarki i wiertarki, stoły z prądem zstępującym, odpylacze, złącza, szlifierki i frezarki do drewna. Baileigh prasy hydrauliczne z regulowanymi łożami są przeznaczone do operacji przetłaczania, kucia, wykrawania, formowania, głębokiego tłoczenia, wykrawania i formowania metali. Są one wyposażone w 4 płytki narożne z łamaczem wiórów, które poprawiają wydajność skrawania przy zachowaniu sztywności, nawet przy ciśnieniu do 3423 psi. Baileigh indeksowalne frezy profilujące może ciąć zarówno gwinty metryczne, jak i standardowe. Te tokarki do metalu z głowicą zębatą są zasilane jednofazowym zasilaniem 220 V i są wyposażone w sztywne odlewy, aby zapewnić płynne cięcie bez drgań i dłuższą żywotność narzędzi. Posiadają uchwyty 3 i 4 szczękowe do mocowania materiałów kwadratowych i zaokrąglonych oraz zapewniają maksymalną prędkość 2000 obr./min.

Rzeczy do rozważenia

Alternatywne odsyłacze

Numery Kod producenta firmy Baileigh Industrial krzyżują się z indywidualnymi odniesieniami do równoważnych numerów modeli Heck Industries. Więc jeśli szukasz produktów konkurencji, których nie ma w magazynie lub są przestarzałe, są szanse Raptor Supplies ma dostępne odpowiednie narzędzia Baileigh. Klienci mogą również odwoływać się do większości produktów, korzystając z ostatnich 5 cyfr numeru modelu.

Wysyłka

Maszyny Baileigh są dostępne w długościach podstawy od 68 do 97 cali. Są ciężkie i duże i wymagają starannego pakowania, ponieważ niektóre produkty mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. Dlatego są dostarczane transportem lotniczym, a nie przesyłką kurierską przez minimalny czas przestoju.

Przewagi konkurencyjne Baileigh Industrial

Przemysłowe dysze wodne

Są wyposażone w pompy z napędem bezpośrednim, które wymagają ograniczonej przestrzeni i mniej konserwacji, w przeciwieństwie do tradycyjnych dysz wodnych. Te innowacyjne pompy Hammelmanna o dużej objętości umożliwiają pracę systemu w 100% cyklu pracy przy wysokim ciśnieniu w systemie. Tradycyjne strumienie wody mają tendencję do wydmuchiwania lub odpryskiwania powierzchni kruchego materiału podczas wstępnego przebijania, podczas gdy systemy napędu bezpośredniego Baileigh są wyposażone w układy napędowe umieszczone za pompą Hammelmanna, które mogą przebijać kamień przy minimalnym ciśnieniu, aby zapobiec uszkodzeniom. Te dysze wodne nie mają układu hydraulicznego, co eliminuje potrzebę stosowania układu chłodzenia.

Często Zadawane Pytania

Która firma jest właścicielem Baileigh Industrial?

Baileigh Industrial została założona w 1999 roku i jest własnością JPW Industries, Inc.